Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись

Пікосекундний лазер «Pico-Lazer”

У салоні краси «Імперія Стилю» з'явилася новинка, яка не має аналогів у місті Запоріжжі!

Абсолютний прорив у лазерній косметології!

Які процедури можна зробити?

5 переваг Pico-Light:

 1. Повністю відсутня період реабілітації.
  Невеликі почервоніння після процедури сходять від 5 до 20 години. Епідерміс не ушкоджується, процедура абсолютно безпечна та безболісна. Після процедури можна займатися повсякденними справами, не переймаючись своїм зовнішнім виглядом.
 2. Видалення всіх видів татуювань.
  У тому числі великих та маленьких, червоних, жовтих, зелених та синіх. Робиться це в 5 разів швидше!! На видалення татуювань потрібно в 2 рази менше сеансів, ніж видалення лазером попереднього покоління. Освітлити татуювання можна лише за 2 сеанси, перерва між сеансами – від 3 тижнів до місяця. Найбільша перевага в тому, що можна позбутися татуювання швидко та якісно, навіть якщо до цього звести її не виходило.
 3. Можна робити процедури будь-якої пори року.
  Плюс для клієнта – можливість виглядати добре у будь-яку пору року. Завдяки лазеру можна працювати з будь-яким фототипом шкіри у будь-яку пору року.
 4. Процедура безболісна та дуже безпечна.
  Вплив лазера фотомеханічний, а не фототермічний, клітини не нагріваються, тому шкіра жодним чином не ушкоджується. Безболісність – це точний опис процедур на лазері "Pico-Light".
 5. Швидкість проведення процедури.
  Омолодження обличчя від 10 хвилин до 15; видалення татуювання від 10 до 15 хвилин; позбутися пігментних плям можна за 15 хвилин; а щоб вилікувати шрами постакне потрібно 20-25 хвилин. Настільки швидко, що можна виділити час для салону у свою обідню перерву.
Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю