Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись

Гідропілінг.
Аквагідродермабразія на апараті FaceLift 6.
Багатофункціональний апарат FaceLift 6 в 1.

Будь-якій шкірі потрібне очищення! Потрібно це, щоб видалити з поверхні шкіри відмерлі клітини та різного виду забруднення – залишки макіяжу, наприклад.

Гідропілінг – багатофукціональна процедура для догляду за обличчям, шиєю, а також зоною декольте. На прилад косметолог одягає індивідуальну насадку, в якій створюється ефект вакууму, одночасно йде подача сироваток. Вакуум забирає в себе забруднення, а сироватки насичують шкіру активними компонентами, корисними для нашої шкіри!

Перелік процедур, які можуть виконуватись на апараті FaceLift:

Мікрострумова терапія – підвищення тургору шкіри, позбавлення вікового птозу, поліпшення мікроциркуляції та лімфоотока, лікування жирної та проблемної шкіри (акне, купероз, дерматити, нейродерміти), омолодження шкіри, усунення пігметних плям, ліфтинг та відновлення тонусу м'язів.

Ультразвуковий фонофорез – мікромасаж шкіри, що сприяє активації клітинного обміну, покращення кровопостачання. Ультразвуковий фонофорез прискорює процеси регенерації шкіри, зменшує набряклість, має протизапальну дію на шкіру. Що він дає: ультразвук добре розпушує поверхню шкіри, усуває набряки та застійні явища, стимулює вироблення власного колагену.

Кріоліфтинг – омолодження без голки, максимальна підтяжка шкіри, усунення зморшок, покращення мікроцеркуляції шкіри, покращення кольору обличчя. Процедура не займає багато часу, проходить абсолютно комфортно, не потребує спеціальної підготовки, відсутній відновлювальний період.

Гідропілінг – Залежно від завдання, насадки у поєднанні із силою вакууму та спеціальними сироватками допомагає вирішити різні естетичні завдання. Під час процедури відбувається глибоке очищення та екфоліація, Шкіра отримує максимальний антиоксидантний захист! Це означає, що сироватки працюють у глибоких шарах шкіри, там, де потрібно! Шкіра «скрипітиме» від чистоти.

РФ-ліфтинг - радіохвильовий ліфтинг, що покращує овал обличчя, усуває зморшки, розтяжки, в цілому добре підтягує шкіру. Комфортно і легко переноситься процедура, метод не інвазивний, виражений ефект відразу після першої процедури, ефект зберігається на тривалий час.

Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю