Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись
Ін'єкційні методики в косметології

 

Ін'єкційні методики в косметології

Біоревіталізація Meso-Warton

Біоревіталізація - це ін'єкційна процедура глибокого зволоження та відновлення шкіри шляхом ін'єкцій. Якщо раніше при застосуванні підшкірних ін'єкцій робили ставку на дію гіалуронової кислоти, то тепер в одному шприці можна комбінувати комплекс необхідних шкірі речовин.

Препарат спрямований на те, щоб шкіра почала виробляти власні нові клітини та активно працювала на омолодження. Цей ін'єкційний метод актуальний при старінні обличчя, різкому схудненні, пошкодження пілінгами, зміні кольору та якості шкіри, зниження тонусу та овалу обличчя, зневодненості шкіри та негативному впливі навколишнього середовища.

Переваги після проведення процедури:

Мезотерапія

Мезотерапія – введення спеціальних лікарських засобів безпосередньо у проблемну зону за допомогою мікроін'єкцій.

Ця методика вважається найбільш ефективною на сьогодні серед нехірургічних способів продовження та збереження молодості. Таке введення локально впливає на патологічні процеси. Лікувальний препарат чи коктейль за допомогою спеціальних дуже тонких голок мікроскопічними дозами вводиться у середній шар шкіри, тобто вплив відбувається безпосередньо на проблемну зону.

За час процедури можливе опрацювання як однієї зони (обличчя), або кількох зон (обличчя, шия, декольте), так і введення препарату в певні точки (рубці, розтяжки).

Мезотерапія використовується:

Контурна пластика

Контурна пластика (контурне моделювання) - це мікроімплантати, які вводяться шляхом ін'єкцій і застосовуються для заповнення зморшок та збільшення обсягу оброблюваної області.

Контурна пластика є методом пластичної хірургії, що дозволяє проводити безопераційну корекцію форми обличчя і тіла шляхом введення в тканини мікроімплантатів (філерів) з метою зміни макрорельєфів шкіри.

Філлер (англ. filler – заповнювач) – безоболонковий мікроімплантат у гелевій формі, що вводиться за допомогою ін'єкцій.

Філери можуть застосовуватися як для лінійного вирівнювання поверхні шкіри (у разі зморшок), так і для надання додаткового об'єму тканин (у разі ліпоатрофії щік або губ).

Зони застосування

  1. Корекція локальних порушень рельєфу шкіри: складки, провисання тканин, атрофічні рубці, зморшки.
  2. Збільшення об'єму та зміна форми губ, заповнення слізної борозни, носогубних зморшок, формування скул, підборіддя, спинки носа.

Механізм дії

При введенні філлера в шкіру він займає об'єм, механічно піднімаючи тканини, що знаходяться над ним.

 

Коррекція форми губ (гіалуронова кислота) Surgiderm

Одна з найбільш затребуваних б'юті-процедур на сьогоднішній день - це збільшення губ гіалуронової кислоти.

В Імперії Стилю для поведінки процедури використовуються кращі препарати та сучасні техніки збільшення губ, поповнення об'єму, підняття куточків губ, корекції контуру, а також виправлення симетрії.

Спеціальний гель абсолютно безпечний, оскільки гіалуронова кислота, що входить до нього, міститься в організмі кожної людини і алергій не викликає.

Згодом гіалуронова кислота природно розсмоктується, після чого, за бажанням пацієнта, ін'єкцію можна повторити.

 

Ми допоможемо втілити ваші побажання у реальність!

Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю