Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись

Кавітація -
ультразвуковий метод корекції фігури

Кавітація. Корекція фігури

ХЧи хотіли б прибрати зайвий жир і виправити недоліки фігури в короткий проміжок часу і без втручання хірургії? Чому б не спробувати ультразвуковий метод корекції? Прогрес йде вперед і технології не стоять на місці, і Ви слідуйте в ногу з новинками! Вже мільйони людей обирають саме цей метод.

Кавітація – косметологічна процедура усунення локальних жирових відкладень. Альтернатива хірургічному видаленню жирових відкладень та целюліту. Єдиний нехірургічний метод, що чинить на клітини жиру пряму дію.

Метод ультразвукової корекції фігури в косметології проявляється при процедурі впливом низькочастотного ультразвуку на проблемну область з жировими відкладеннями. Внаслідок цього розріджується вміст жирової клітини та витісняється у міжклітинний простір, звідки виводиться лімфою.

Що відбувається з «вмістом», що звільнилися?

Внаслідок кавітації вивільняються тригліцериди – складові жирових клітин. Вони надходять у міжклітинний простір і на протязі від тижня до місяця благополучно виводиться з організму по лімфатичних судинах, і до 10% - надходить у кров, де перетворюються на глюкозу. Щоб прискорити процес виведення жирів, комплекс включає апаратний лімф дренаж.

З метою покращення результату, після процедури кавітації протягом перших кількох діб рекомендується фізичне навантаження (заняття фітнесом, біг, плавання тощо). Вивільнені тригліцериди є легким джерелом енергозабезпечення організму. Ці жири і "спалюватимуться" організмом насамперед. Результат не забариться. Ефект Ви зможете побачити вже після першої процедури. А в наступні кілька днів він навіть посилюватиметься.

Ефект від процедури кавітації помітний відразу після першого сеансу і посилюється в кілька днів.

Після цієї процедури йде не тільки обсяг, а й вага. Результати зберігаються протягом багатьох років, а накопичення жиру в місцях, де зробили процедуру, важко. Ще одна перевага: йде не тільки вага та об'єм, а й відбувається боротьба з целюлітом.

Рекомендації перед проведенням терапії:
Як же проводиться ця технологія?
Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю