Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись
Киснева мезотерапія - ліфтинг ефект

 

Киснева мезотерапія - ліфтинг ефект

Киснева мезотерапія – сучасна мезотерапія без ін'єкцій, що дозволяє провести процедуру у тому числі тим пацієнтам, які мали ті чи інші протипоказання до ін'єкції або страх перед голкою.

Киснева мезотерапія гарна тим, що попутно з нормалізацією стану шкіри дозволяє вирішувати низку інших проблем, сприяючи оздоровленню пацієнта в цілому. Дана процедура є введенням лікарських препаратів під шкіру пацієнта без ін'єкцій, за допомогою тиску кисню.

Кисень є одним із найважливіших елементів, що забезпечують процеси клітинної регенерації, а також тканинного дихання та обміну речовин. Повітря, яким ми дихаємо, містить від 15% (у приміщенні) до 25% (у гірській місцевості) вільного кисню. Киснева мезотерапія дозволяє збільшити вміст кисню майже до 98%, за допомогою якого активні компоненти, нанесені на проблемну зону, миттєво проникають у глибокі шари шкіри.

Показання, при яких використовується метод мезотерапії, наступні:

Протипоказань до кисневої мезотерапії набагато менше, ніж до традиційної, оскільки її проведення пов'язане з порушенням цілісності шкірних покривів.

Не рекомендується проводити процедуру при:

Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю