Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись

Краса та витонченість

Укладання та зачіски

Незрівнянно розкішна жінка - це витвір ювелірів краси. Ваш стиль - це ваш вибір, який має бути усвідомленим та впевненим. Довіряючи себе найкращим майстрам нашого салону, ви стаєте еталоном для наслідування та споглядання для жінок та чоловіків. У косметиці використовуються лише найкращі, рідкісні інгредієнти та технології. Вихідна якість продукту та руки наших майстрів втілять найвибагливіші вимоги до розкоші Вашого волосся.

Будь-яка зачіска виконується на лінійці Revlon, Matrix, Loreal і включає індивідуально підібране очищення + догляд, нанесення продуктів для фінішу і укладання.

Нарощування

Нарощене волосся - перукарська процедура додавання до природного волосся людини додаткових пасмів для надання довжини та об'єму. Це дозволяє кардинально змінити стиль зачіски. Час, на який розраховане нарощування, становить приблизно 2-3 місяці, після чого потрібна корекція. Це пов'язано з тим, що природне волосся за зазначений період відростає і зв'язки, що утримують нарощене волосся, стає видно. У нашому салоні нарощування волосся відбувається за італійською технологією мікрокапсулювання.

  1. Консультація. Спільно з клієнтом визначають бажану мету (збільшення довжини всіх волосся, створення складної зачіски, вибіркове додавання кольорових пасм та ін.).
  2. Підготовка волосся. Для хорошого результату волосся має бути чистим, не містити на собі слідів засобів укладання, жиру. Якщо потрібно змінити колір базового волосся клієнта, зробити завивку або випрямлення - ці процедури також виконують на цьому етапі.
  3. Підготовка пасм. Як правило, початкова механічна, термічна та хімічна обробка, а також поділ на пасма проходить на фабриці, таким чином, додаткова підготовка не потрібна.
  4. Нарощування.
  5. Заключна обробка. На цьому етапі контролюють отриманий результат, виконують стрижку та укладання. Але при цьому можна виділити загальні дії: виділення пасма волосся клієнта потрібного розміру та кріплення донорського волосся до волосся клієнта. Для кращого результату рекомендується виконувати адаптаційну стрижку.

Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю