Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись
Лазерна епіляція

 

Лазерна епіляція в Запоріжжі

Хіба хтось не мріяв про видалення волосся назавжди, при цьому ще й безболісно? Лазерна епіляція назавжди позбавить Вас волосся! Це новий спосіб терапевтичного впливу в апаратній косметології.

Видалення волосся лазером - дуже ефективний і швидкий спосіб позбавлення волосся. Уповільнення зростання проявляється після першого сеансу епіляції лазером, а отримання максимального ефекту знадобиться лише кілька процедур.

У салоні краси Імперія стилю застосовується "золотий стандарт" у сучасній лазерній епіляції - американський лазерний апарат - єдиний у світі лазер, в якому використовується запатентована технологія кріогенного охолодження ділянки шкіри відразу після імпульсу. Охолодження призводить до миттєвого зниження чутливості шкіри – і видалення волосся проходить практично безболісно!

«Імперія стилю» - ідеальне місце для лазерної епіляції у Запоріжжі!

Як відбувається видалення волосся лазером?

Спрямований імпульс світла від лазера впливає на меланін у волоссі (саме він дає колір). Меланін поглинає теплову лазерну енергію і волосяний фолікул руйнується. При цьому сусідні ділянки шкіри не торкаються.

Лазерна епіляція абсолютно безпечна при видаленні волосся, лазерний промінь руйнує лише структуру волосся, не торкаючись прилеглих тканин.

Тривалість кожного імпульсу лазерного променя лише секунда, і з допомогою частого їх повторення лазерна епіляція легко видаляє волоски з великих ділянок тіла.

Лазер оснащений пристроєм для охолодження шкіри, який не просто зменшує дискомфорт від лазерного випромінювання, а й захищає верхній шар шкіри від нагрівання та запобігає зміні пігментації.

Результат видалення волосся відрізняється для кожного пацієнта і залежить від структури волосся та типу шкіри. Найчастіше досить 4 - 8 сеансів.

Ефект після першої процедури:

Проведення лазерної епіляції не рекомендується:

Що потрібно робити до процедури:

Рекомендації після процедури:

Лазер у Запоріжжі.

Лазер у салоні краси "Імперія стилю" оснащений пристроєм для охолодження шкіри, який зменшує дискомфорт від лазерного випромінювання, захищає верхній шар шкіри від нагрівання, запобігає зміні пігментації.

Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю