Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись

Фарбування волосся

У нашому салоні краси ми надаємо послуги з фарбування волосся, колорування волосся за технологією Babylight для темного та світлого волосся.

Ми робимо не просто фарбування волосся, а справжній витвір мистецтва, за допомогою комбінації переходів між відтінками, використанням напівтонів та сучасних засобів захисту волосся Nanomax, які мають відновлюючу дію.

Для фарбування волосся ми використовуємо фарбник Matrix. Matrix – американська марка професійної продукції №1 у світі! Марка пропонує широкий асортимент засобів догляду за волоссям, фарбування та текстурування волосся, включаючи: Biolage, TotalResults, Socolor, ColorSync, DesignPulse та Opti.smooth. Марка Matrix надихає професійних перукарів на перетворення любові до краси на особистий успіх.

Вибір особливого стилю або зміна іміджу, професійні послуги перукаря, пов'язані зі шкірою голови та волоссям – щоденна робота для наших майстрів. Ми гарантуємо не тільки якісну стрижку, укладання, фарбування, але й повну та докладну рекомендацію щодо догляду за волоссям у домашніх умовах, правильного укладання, миття та його сушіння, використання спеціалізованих лікувальних засобів та комплексів

 

Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю