Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись

Пілінг

Пілінг

Чому б не потішити себе цікавими косметологічними послугами від салону краси Імперія Стилю? Ваша шкіра обличчя скаже Вам лише «Дякую» від процедури пілінгу. Ми пропонуємо широкий вибір пілінгу: молочний, азелаїновий, мигдальний, піровиноградний, саліциловий, пілінг Джеснера. Розглянемо детальніше дані послуги.

Пілінг молочний

Молочний пілінг – це хімічне чищення, що сприяє покращенню кольору обличчя, що надає йому гладкості та м'якості. Молочна кислота діє вкрай делікатно: вона допомагає видаленню ороговілого шару клітин, зволожує шкіру, стимулює вироблення колагену та покращує обмінні процеси.

Такий пілінг не стане стресом для організму, оскільки молочна кислота в природі міститься в молоці, чорній патоці та шкірі людини. Молочна кислота, як і мигдальна, відноситься до групи поверхневих пілінгів, що дозволяє використовувати її всесезонно за умови правильного постпілінгового догляду. Підходить власникам сухої та чутливої шкіри.

Азелаїновий пілінг

Пілінг на основі азелаїнової кислоти – вид косметичного очищення шкірних покривів, який рекомендується пацієнтам із такими показаннями:

Чудовий варіант для жирної, проблемної шкіри та шкіри з гіперпігментацією. Часто використовується як попередній етап для глибших хімічних процедур. Чинить антибактеріальну дію, не викликає звикання навіть при частому повторенні процедури. Як результат – зменшення секреції шкірного сала, кількості комедонів та запальних елементів.

Мигдальний пілінг

Мигдальний пілінг – поверхневий пілінг на основі мигдальної кислоти. Рекомендується для будь-якого типу шкіри, у тому числі для проблемної, чутливої шкіри з першими ознаками старіння. Має зволожуючу, стимулюючу, антиоксидантну та протимікробну дію. Стимулює синтез колагену, активізує клітинне оновлення, зумовлює щадну дію на шкіру, виключає ризик розвитку постпілінгової гіперпігментації.

Переваги мигдального пілінгу: його можна проводити під час високої сонячної активності.

Показання:

Як результат – гладка шкіра без акне, судинної сітки, з більш рівним кольором та тоном обличчя.

Піровиноградний пілінг

Пировиноградна кислота – це єдина складова кожної тваринної клітини. Вона відповідає за розщеплення білків, жирів, вуглеводів, також за метаболізм. У косметології використовуються різні концентрації даної кислоти, тому її можна застосовувати як освітлення шкіри, так усунення ознак старіння.

Ефективність та результати піровиноградного пілінгу:

Саліциловий пілінг

Саліциловий пілінг відноситься до категорії хімічних пілінгів, для яких характерно не зіскоблювання клітин, що вже відслужили свій термін, а їх розчинення. Цей пілінг чудово підходить для жирної або комбінованої шкіри. Саліциловий пілінг чудово підходить для догляду за віковою шкірою.

Після такої процедури шкіра стає підтягнутою, пружною та рівною. Такий пілінг не має протипоказань та вікових обмежень.

Пілінг Джеснера

Пілінг Джеснера - косметологічна процедура, яка має на меті покращити стан та зовнішній вигляд шкіри за допомогою спеціального хімічного складу. Це суміш із саліцилової кислоти, молочної кислоти та резорцину. Цікаво те, що ця речовина відноситься до поверхневих, так і до серединних пілінгів. Глибину дії контролює фахівець. Чим довше його залишають на шкірі, тим глибше він проникає.

Характеризується пілінг більш вираженим відлущування клітин шкіри, в порівнянні з іншими. Через 4 -5 днів після проведення процедури, шкіра обличчя починає сильно лізти, є відчуття, що видаляється один шар шкіри. Саме так він діє. А через тиждень ви отримаєте зовсім нову, гладку та чисту шкіру.

Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю