Запоріжжя, просп. Маяковського, 4
Пн-Сб: 9-20 • Нд: 9-14 (за записом)

(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Записатись
Альтера (Ulthera) ліфтинг

 

Альтера (Ulthera) ліфтинг

Ulthera SMAS  Ліфтинг – безопераційний апаратний ультразвуковий ліфтинг шкіри обличчя, а також зони декольте та зони шиї.

Метод Альтера - ліфтинг - це вплив на проблемні клітини підшкірного шару сфокусованим ультразвуком. Така дія стимулює організм до розвитку додаткових еластинових та колагенових волокон. Виконується такий ліфтинг шкіри обличчя в салоні краси Імперія стилю з використанням апаратного комплексу Ulthera System (USA).

Що таке SMAS.

Так називають м'язовий апоневротичний шар (Supersicial Musculo – Aponeurotic System). Саме він підтримує форму Вашої особи. Мімічні м'язи обличчя вкриті колагеновими та еластиновими волокнами, які утворюють своєрідний каркас, що формує чіткі контури овалу обличчя. Поступово з віком носогубні складки на обличчі заглиблюються, з'являються та збільшуються мішки під очима, опускаються брови та куточки рота. Все це – результат послаблення SMAS.

Ліфтинг впливає на нижній підшкірний шар SMAS. Унікальність методики Ulthera ліфтингу в тому, що ультразвукові хвилі, що використовуються в процедурі, проникають у глибину шкірного покрову до її нижніх шарів. Вони не розсіюються у шкірній структурі і не ушкоджують її. Ми отримуємо максимальний ефект саме на потрібній глибині. Під час проведення ліфтингу фахівець контролює на моніторі комп'ютера стан нижніх шарів шкіри та оперативно підбирає оптимальну глибину ультразвукового впливу.

Результати ліфтингу видно вже після першої процедури: забирається або значно зменшується друге підборіддя, загалом зменшується об'єм та провисання жирової тканини. Позитивні результати, отримані після цієї процедури, будуть зберігатися протягом двох - трьох років, залежно від індивідуальних особливостей Вашої шкіри та правильного догляду за шкірою обличчя. Щоб отримати бажаний результат, достатньо лише однієї процедури, тривалість якої в середньому 40-90 хв. Під час процедури можна відчувати поколювання в місці впливу або тепло. У деяких випадках можуть відчуватись помірно болісні відчуття.

Альтера ідеально підходить для тих, у кого тільки-но починаються вікові зміни. І не варто забувати про те, що це альтернатива хірургічному втручанню!

Кому рекомендується Ulthera Ліфтінг?

Зверніться до нашого салону краси, якщо Ви помітили:

Є й протипоказання до проведення Альтера ліфтингу:

Ulthera SMAS (Альтера) Лифтинг – ультразвуковой лифтинг кожи лица.

Это эффективная альтернатива хирургическому вмешательству!

Результаты выполнения лифтинга сохраняются 2 - 3 года.

Записатись
Запоріжжя,
проспект Маяковського 4
Пн-Сб: 9-20
Нд: 9-14 (за записом)
Електронна пошта
imhoperia_style@udelkr.npriet
(096) 258-28-09
(066) 318-20-45

Facebook     instagram     youtube

Сервис обратного звонка RedConnect
Copyright © Імперія стилю